| Denis470 a întrebat:

Cum copiez pozele de pe telefon in card? Am un galaxy s2 si nu stiu cum.Urgent...trebuie sa iau niste poze prin usb si nu stiu sa le copiez pe card ca sa le trag pe calculator.

Răspuns Câştigător
| Alexxx2014 a răspuns:

Bun.Deci daca ai card trebuie sa te duci in poze dai optiuni te duci la marcare le marchezi pe toate si dai mutare pe card. FUNDA?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tu intelegi intrebarea? Citeste-o de
vreo 2 ori ca pe mine m-a luat durerea de cap.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a copia pozele din telefon pe card trebuie sa intri in imagini, sa le marchezi pe toate si sa dai mutare pe card.