| Didishorr a întrebat:

Cum deblochez o parola pe care am uitat-o?
am Allview Mini Soul.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum, noi de unde sa stim ce parolă era, aminteste ti parola ce vrei sa face m?

| LTAA a răspuns:

Ce bine ca pui parole la telefon si ai si uitat-o. Daca ti-ai uitat datele de la gmail nu ai decat hard reset-ul.

| Mafiotu007 a răspuns:

Trebuie sa iti resetezi/reformatezi telefonul. Daca nu stii cum, du-te la cineva care se pricepe.

| Jitaru_Radu_2000 a răspuns:

Salut închide telefonul apasă pe butonul de debloca și cel de volum și vei intra în meniul de start al telefonului și acolo dai pe rest dada factory și se va repeta telefonul

| Lulilu a răspuns:

Imi pare rau de situație, dar nu cred ca ai cum! Trebuie sa iti amintești!

| CookieMaster a răspuns:

Usor, dar iti vei pierde toate datele. Il aduci la setariile din fabrica. Inchizi telefonul de tot si il pornesti in Recovery Mode (volum jos + pornire). Mergi cu tastele de volum pana la clear eMMC. Daca nu apare asa da-mi un raspuns cu optiuniile. Daca apare, apasa tasta de pornire. Telefonul o sa fie resetat complet ca nou din cutie.