| IlincaSivanly a întrebat:

Cum deblochez un iphone 4s? Am uitat codul si imi apare dezactivat de ieri. Am ajuns la partea unde apare 'salut' pe ecran. Mentionez ca e la mana a doua si persoana de la care l-am luat nu mai stie contul, iar cu al meu nu merge. Ce pot sa ii mai fac?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa il arunci sau sa il vinzi pe piese. Nu glumesc.

| IlincaSivanly explică (pentru sltlp):

Nu mai e nici o sansa? Gen sa-l duc undeva sa schimbe ceva in el sau ceva?

| sltlp a răspuns (pentru IlincaSivanly):

Nu. De la ios7, cand a fost introdus, acel icloud este foarte sigur, si nu poate sa fie spart. eventual sa gasesti la cineva sa cumperi o placa de baza perfecta fara icloud. Daca insa ai telefonul de nou, cu cutie si toate celelalte, poti suna la Apple suport Romania(au numarul pe apple.com )