| Cristian7991 a întrebat:

Cum deosebesc o replica de s3 fata de original

Răspuns Câştigător
| victor11 a răspuns:

Cantareste-l sau instaleaza de pe googleplay un program "screen resolution" care iti arata densitatea pixelilor si. nr lor, apoi compara.cu specificatiile de.pe internet; altceva ar mai fi sa te uiti daca are inscriptionat pe capacul din spate sigla Orange sau vodafone.sau cosmote, pentru ca retelele.de.telefonie nu au cum sa.branduiasca falsuri. funda?

2 răspunsuri:
| AlexBoy88 a răspuns:

Replici pot fi multe de acea recomand sa cumperi telefoane numai din magazine specializate.
In ziua de azi greu iti imai dai seama de replici asa ca nu cumpara de la targuri sau la mana a doua.
Bafta

| DjYonutz a răspuns:

Prima data este camera meniul greutatea