| tigtrfgfcyhf6yf6 a întrebat:

Cum descarc o melodie pe telefon?

3 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Poti sa cauti pe google (de pe calculator) si sa copiezi melodia in telefon cu ajutorul cablului usb. Sau daca ai sistem android poti descarca o aplicatie pentru muzica din google play.

| GabiTanase a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai net activat pe cartela, vezi k daca dai la *100# ai la timp liber-testeaza gratuit internetul pe mobil si ai gratis 100 mb. dupa ce l ai activat intri pe net de pe telefon, trebuie sa ai si setari facute cam atat, bafta.si niste site uri de mobil sunt waptrick.com,mobile.zedge.net,etc

| alesarumarianiftode9 a răspuns:

Termină cu porcăriile tale.