| Harley007 a întrebat:

Cum descarci muzica pentru iphone?

Răspuns Câştigător
| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. uite tutorial cu sa iti bagi muzica pe gratis ca muzica pe iphone ii e bani dar uite aici gratis;) https://www.youtube.com/watch?v=Yn_KpPilkUo si uite si de unde sa derscarci itunes-ul https://www.apple.com/ro/itunes/ bafta :)

5 răspunsuri:
| iiiAntiiDott a răspuns:

Ai incercat prin : youTube converter mp3? funda?:d

| paulciul123456789 a răspuns (pentru iiiAntiiDott):

Pe iphone muzica costa baniwinking daca stiai... poti si pe gratis dar cu itunes.

| iiiAntiiDott a răspuns:

Nu,eu am folosit youtube converter mp3 si-mi merge foarte bine, iti recomand mai bine sa-l folosesti pe asta, e si gratis si se descarca foatre repede, in vreo 1-2 secunde.

| FărăNumeBoss a răspuns:

Eu am iphone și din câte știu trebuie cu bani ca să descarci din telefon. Dar i-ați de pe App Store „ iTube " și îți iei de acolo melodii care le bagi la „ Favorite ". Dacă te refereai să descarci de pe calculator, atunci nu te pot ajuta. :d