| anonim_4396 a întrebat:

Cum dezactivez la YouTube să nu îmi mai apară previzualizarea clipurilor, fără sunet?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Daca apesi pe pictograma de profil in dreapta sus, o sa vezi printre altele si optiunea "Settings".
Apesi acolo, mergi la "General" - "Playback in Feeds" (uneori se numeste "Muted playback in feeds", in functie de brandul telefonului sau versiunea de Android ).
Alegi butonul radio "Off".

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

N-ai cum, nu e Netflix, can doar tii mouseul pe clip sa vezi cateva cadre nu vei avea sunet niciodata pe preview.