| elenuyzy a întrebat:

Cum e telefonul Samsung s5610? e bun? rezista in timp sau e mai sensibil?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Este un telefon bunicel, dar eu mai bine ti-as recomanda sa te orientezi la un telefon Nokia. Telefoanele Nokia sunt cele mai bune, baterie buna.Eu am avut 2 telefone Samsung, dar nu mi-ar mai trebuie. Niciodata.

1 răspuns:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Toate telefoanele sunt bune în special atunci când sunt noi. Dar după aceea nu mai sunt bune, mai ales dacă le strici tu sau se defectează ele. :p