| mitica90 a întrebat:

Cum este semnalul in Cobadin?
Au fost saptamana trecuta oameni pe teren pentru a convinge lumea sa faca abonamente la Digi mobil si voiam sa stiu cum
stam cu semnalul in localitate, daca este semnal bun voi face si eu abonamente
pentru sotie si parintii mei.

Inca mai intreb pe internet si prietenii din localitate, dar pana acum nu am gasit prieteni pe aceasta retea.

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Nu stiu cum e in Cobadin. Dar DIGI are in general semnal bun. Iar internetul il pun acum prin fibra optica. Eu am ramas cu cablul vechi de multi ani si inca merge bine.
Iar daca au abonati, au si echipamente bune instalate. Nu sunt tepari care sa faca contracte si sa nu asigure nimic.
Totusi, poti sa mai intrebi.