| Andreeaea19 a întrebat:

Cum fac actualizarile la aplicatii din telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intre in Google / Magazin Play, acolo trebuie sa dai pe Aplicatile mele (ii undeva in stanga in meniu) si asa iti vei vedea aplicatiile si le poti actualiza

3 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Intri in Magazin Play si ti le actualizezi acolo

| diapopa a răspuns:

Pai intri in google play la aplicatia respectiva si acolo iti va aparea sa o actualizezi happy
sper ca te-am ajutat

| Xvrt a răspuns:

Intri pe Google Play si cauti aplicatia respectiva. Daca trebuie actualizata, iti va aparea un buton ''Actualizeaza''.De asemenea poti intra la bara userului(3 linii in stanga sus), la ''Aplicatiile Mele''(sau ceva de genu') si sa vezi daca o poti actualiza.Bafta!