| MarioSAndrei888 a întrebat:

Cum fac ca atunci când cineva ma suna si nu răspund,sau nu aud telefonul,cel care m-a sunat sa audă un mesaj lasat de mine, pe Vodafone, definitiv, nu doar timp de 7 zile

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, automat mesageria telefonului, va prelua mesajele!
Daca vrei sa inregistrezi tu ceva special, poti sa inregisterzi!
Din pacate, cat timp iti pastreaza mesajele primite Vodafone, nu este discutabil, asta este politica companiei lor.
Mesajul tau in care spui altora sa lase mesaj, nu se va sterge, ramane acolo pana te hotarsti sa-l stergi tu, sau sa-l schimbi.

| notyourbusiness23 a răspuns:

Activezi casuta postala. Dupa ce o activezi, suni la 33 sau 334 si acolo poti inregistra un mesaj vocal care poate fi ascultat de cel care te suna