| nenewwww a întrebat:

Cum fac cyanogenmod fxp145 android 4.1.2 pe Sony Ericsson xperia arc s LT15i cu pc. Daca se poate un tutorial(video) in limba romana.In acest moment am ICS 4.0.4.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E foarte usor(Cel putin pentru mine, dar mi-e sila ca imi pierd timpul).
2. esti cam in urma cu fxp 145. Ai vazut un tutorial vechi, sunt sigur.
3. Uite un tutorial facut de mine, dar pentru xperia mini. Procedezi exact ca acolo pana la minutul 12:00 https://www.youtube.com/watch?v=HixFDJAArYw. Dupa, trebuie alese alte fisiere pentru tine. Dar macar sa ajungi acolo, si dupa imi zici daca nu te descurci.

| nenewwww explică (pentru sltlp):

Pai da-mi un id ceva

| nenewwww explică (pentru nenewwww):

Sau fa un video si pentru xperia arc s lt15i de la minutu` 12 in colo sa vad ce trebuie sa descarc si cum sa fac

| sltlp a răspuns (pentru nenewwww):

Da-mi mesaj la pagina de facebook din profil.
E arc sau arc s? lt15i e pentru arc simplu, fara s