| bmerry a întrebat:

Cum fac sa blochez un numar de telefon? Am incercat din telefon de la "setari" dar imi cere o anume parola pe care nu o stiu happy

Răspuns Câştigător
| qDaniella a răspuns:

● Daca esti pe abonament.

● Daca ai telefon care are optiunea in software de respingere a numerelor necunoscute.

● Daca esti pe Pre-Pay un apel la serviciul clienti ajuta dar vezi ca e taxabil acum din cate stiu.

● Daca nu fa o vizita la ei.

● Cum poti sa afli daca ai acceasta optiunea? Cauti modelul de telefon pe ne si te uiti la detalii.

● Pe abonament stiu ca ti-l poate bloca dar nu stiu daca te tarifeaza.

● Daca doresti alte detalii nu ezita sa intrebi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kampion a răspuns:

Cred ca parola, cand care ti-ai cumparat telefonul, si l-ai dus la un service s-a il deblocheze.

| dalea a răspuns:

Incearca codul 12345, pe care toate telefoanele il au setat din fabricatie.

| Niccooleta a răspuns:

Ia incearca cu 0000. mie asta imi merge