| BODYSS a întrebat:

Cum fac sa dezactivez apelurile de pe aplicatia Messenger?
Vreau sa nu mai primesc apeluri pe Apel Vocal &
Apel Video.
Stiu sa dezactivez asta pe pc/laptop...dar pe Smartphone nu.

3 răspunsuri:
| GabrielGL a răspuns:

Intra la setari la messenger sau daca nu de la setariel tel la aplicatii si intri pe alicatii depinde ce tel ai, la cele noi intri la setari/ si de acolo poti opri fiecare in parte sa faca si ce sa nu faca ssau cand iti vine un msg pe messenger pe ecran tine pe msg si acolo iti poate zice ce sa faci acum depinde de tel cu cat e mai nou cu atat are mai multe lucruri, mai intai descarca ultima versiune

| BODYSS explică (pentru GabrielGL):

Am un Huawei Y560-L01.

| GabrielGL a răspuns (pentru BODYSS):

Intra in mesenger da pe cele 3 punce din app de langa ceas. dupa da pe setari dupa da pe notificari si acolo bifezi si debifezi ceea ce vrei