| MirceaBade31 a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai apara notificarea asta la 5 min? Sunt de pe telefon

device_name} poate fi infectat cu (13) viruși!
Ar putea fi cauzat de vizitele dvs. pe site-uri web cu conținut rău intenționat și resurse pornografice.

Pentru a continua să utilizați Internetul, trebuie să vă curățați sistemul de viruși și să vă scoateți IP-ul {ip} din baza de date spam.

Altfel, accesul la internet de furnizorul {isp} și cartela SIM va fi blocat

După curățare:
Viteza va crește cu: 76, 5%
Încărcarea bateriei va crește cu: 65, 8%

0 minutes and 08 seconds

ACTIVATI PROTECTIA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Descarci, deschizi si apesi pe scan now.
https://play.google.com/......ps/details

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti apare idifrent in ce aplicatie esti sau doar cand intri pe anumite site-uri?

Răspuns utilizator avertizat
| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru MirceaBade31):

Nu iti zice ce aplicatie iti da noticicarea? incearca da faci un screen shot notificarii si sa o incarci aici

| Wr3nch a răspuns (pentru MirceaBade31):

E un adware. Scoate malwarebytes de pe app store si da scan.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru MirceaBade31):

Ai telefon cu Android sau iphone?

Răspuns utilizator avertizat