| anamaria82726 a întrebat:

Cum fac sa stea telefonul mai mult deschis? Adica nu doar cateva secunde(pe iphone)

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Settings - Display & Brightness - Auto-Lock - si alegi de acolo.

Ok, inteleg ca tocmai ce ti-a venit Iphone-ul si ca probabil esti noua pe acest tip de dispozitiv, si ca ai multe intrebari pe care nu le stii despre asta. Dar multe se gasesc si pe internet mult mai rapid decat aici ^_^

| Legion7X a răspuns:

Nu Din opțiunea, setari > afișare. Nu am iphone dar, cred că asa apare la toate telefoanele. Mai șmecherie nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru iPhone : configurări - Afișare și luminozitate - auto-blocare