| Scarlatina a întrebat:

Cum fac Screen Capture [Poza de Ecran], cu telefonul Nokia lumia 520, system de operare Windows phone 8.

*Dau funa*

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a face ''screen capture'' trebuie sa apesi simultan butoanele ''home'' si ''power'' sau butoanele ''home'' si ''volume down''.
O seara buna.

| RareşTPUro a răspuns:

Apesi pe butonul care blocheaza-deblocheaza/inchide-deschide telefonul + butonul de windows (cel din mijloc, de jos) al telefonului in acelasi timp. O sa faca ScreenShot-ul cu siguranta.

Funda daca a functionat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand descarcarea unei aplicatii din magazinul cu aplicatii online, care va face aceasta operatiune. Cauta in magazinul cu aplicatii cuvantul"screen", si verifica rezultatele gasite. Ar trebui sa gasesti acolo o astfel de aplicatie.