| exydos a întrebat:

Cum fac update la android Sony xperia sola, puteti lasa idu de mess pentru suport. Am incercat tutoriale pe youtube si nu merge la a 2 etapa cind reconectez telefonul si il dau la volum minim de tot.
FUNDA MARE

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Http://androidlegend.com/......-1-b-1-54/

uite aici

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

A si ca sa il reconectezi trebuie sa tii apasata tasta de volum in jos, iar in timp ce tii apasat pe tasta sa il conectezi la calculator

| exydos explică (pentru Danzell):

Am incercat dar nu merge, parca nu am indeplinit corect, dar am facut pas cu pas.