| Popa_Daniela_1976 a întrebat:

Cum fac update la magazin play?

4 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Nu stiu daca neaparat se Actualizează, din câte stiu eu el se Actualizează odata cu soft-ul telefonului, adica daca ii dai update la android, odata cu el se va actualiza si magazin Play.

| AntiHero a răspuns:

El se actualizeaza automat, nu trebuie sa ii faci tu update.

| darksaid12345 a răspuns:

Te va anunta automat dispozitivul tau android cand a primit o actualizare şi paşi sunt simpli doar trebuie sa citest instruc. acelea!

| Popa_Daniela_1976 explică:

Am avut telefonul in service si mi la resoftat si nu mi se actualizeaza magazinul plus ca nu merge sa instalez nimic pe telefon.Ce sa fac?