| Mrkta007 a întrebat:

Cum faci ca atunci cand cineva te suna sa ii iei credit? De exemplu cum sunt apelurile acelea la televizor.Suni la numarul afisat pe ecran si taxa este de 2 euro.Pot face asa ceva pe numarul meu de telefon? Daca cineva suna la un anumit numar sau da sms sa i se ia din credit si sa vina in contul meu?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aceste servicii sunt oferite de operatorii d telefonie in urma unui contract pe care il realizezi cu ei, si probabil un contract care implica sume serioase din partea ta

| N0xEterniS a răspuns:

Pai, cred ca trebuie sa vorbesti cu operatorul tau. Nu cred ca este posibil pentru un utilizator '' simplu '' ca noi.
La televizor e alta chestie.

| Mrkta007 explică (pentru N0xEterniS):

Cred ca se face pe baza de firma ceva si au si cei de la cosmote de exemplu de castigat.

| eu6andrea a răspuns:

Foarte simplu!
deschizii ochii si se termina visul!

| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Aceasta optiune nu este disponibila pe un nr normal de telefon dar sa stii ca se cumpara si costa foarte foarte multi banii un numar cu asemenea taxe.

| ShadesBeauty a răspuns:

La munca dobitoc tepar!