| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci screenshot?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici cum se face screenshot pentru J5: http://androidfact.com/how-to-screenshot-galaxy-j1-j2-j5-and-j7/

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde pe ce telefon. De obicei pe butonul de volum in jos si pe cel principal sau de blocare.

| Divy a răspuns:

Fie cu Home+Power în acelaşi timp fie mergi la opţiuni dezvoltator şi apeşi pe power şi trebuie să apară în meniu

| alexandrualind a răspuns:

Cu bandicam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea ta e incompleta... La unele modele de telefoane/tablete se face screenshot in mod diferit. Cum te astepti sa te ajute cineva daca nu precizezi la ce sa faci screenshot? Probabil nici nu te referi la telefon sau tableta, ci la ecranul calculatorului

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la telefonul Samsung J5 captura la mesaje

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite aici cum se face screenshot pentru J5: http://androidfact.com/how-to-screenshot-galaxy-j1-j2-j5-and-j7/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzewinking