| Alexandruioanandrei a întrebat:

Cum imi distrug telefonul Samsung galaxy xcover?

12 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Pune-l intr-un pahar cu apa.

| Alexandruioanandrei explică (pentru dodicuta):

Ii rezistent la aproape oricde si la apa cauta macar pe net Samsung galaxy xcover

| kidy00 a răspuns:

De ce l-ai distruge? Pai il poti sparge, etc. Daca nu-l folosesti, da-mi-l miebig grin

| Alexandruioanandrei explică (pentru kidy00):

Ii o rabla se restarteaza singur sigur il vrei?laughing

| kidy00 a răspuns (pentru Alexandruioanandrei):

Da big grin Cum mi-l trimiti?

| Joker11 a răspuns:

IL bufnesti de pamant ori ii dai cu ciocanul,, mai sigur cu barosul.sau pune-l pe foc.

| raluka66 a răspuns:

Il trantesti de pereti, sau il faci sa sara pe geam de la etajul 10.

| RuxMorgenstern a răspuns:

Nu cred ca este un mod bun sa iti distrugi telefonul, daca se misca greu, poti strange bani sa iti iei altul ti-as recomanda un Samsung Galaxy S GT I 9000, eu am un asemenea telefon, desigur este cam scump, dar merita. In concluzie, nu iti distruge telefonul laughing.

| Alexandruioanandrei explică (pentru RuxMorgenstern):

N-ar fi rau daca macar s-ar misca greu dar se restarteaza

| RuxMorgenstern a răspuns (pentru Alexandruioanandrei):

:o trist...

| StroMb a răspuns:

Nu e greu fate ca-l scapi in apa

| drujban12345 a răspuns:

Daca insesti si vrei sa il distrugi dar sa nu aiba baga-l in apa. dar stiu eu de ce vrei sal distrugi vrei ca parinti sa iti ia altul, vindel si ia-ti un iphone second hand sau un alt telefon.o zi buna