| Costel_Bestboy_1990 a întrebat:

Cum imi fac telefonu... la-m resetat si deatunci nu imi primeste cartela si nu e pus pe airplane mode! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| LadyMădă10 a răspuns:

Ți s-a demagnetizat cartela. Ar trebui să te duci la Orange/Vodafone / sau la ce ești tu cu buletinul să îți dea o altă cartelă cu același număr pe care îl ai. ( Nu costă nimic )

1 răspuns:
| andraelena1234567890 a răspuns:

Mai reseteazal o data. si daca nu merge ar fi bine pentru tine sa te duci cu cartela la cine apartii tu si sa ti dee alta cartele cu acelasi numar. unii nu iti ia bani dar altii da, daa e sa ti ia bani te costa intre 10-20 lei maxim!