| Antonia_Byank_1990 a întrebat:

Cum îmi pot accesa contul de mail, ca am uitat parola și cei de la google îmi trimit mail pe cont sa o resetez dar nu pot întra pe cont.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti trimit pe nr de telefon? Eu asa am facut. si parca au si niste intrebari de securitate.

| Bogdan70001 a răspuns:

Daca ai setat un email de backup acolo vei pimi un cod, daca ai setat nr de tel vei primi un mesaj, daca nu ai facut niciuna din astea i-a legatura cu cei de la Google.Si eu am avut probleme de genul si mi-ai dat niste sfaturi extraordinare care m-au ajutat

| seularts a răspuns:

Cei de la Google iti trimit resetarea de parola pe un mail de back-up pe care l-ai asociat contului respectiv. Eventual poti opta pentru versiunea de SMS daca ai si un nr. de telefon asociat cu acel cont blocat.