| nExTwHo a întrebat:

Cum imi pot actualiza aplicatia "Magazin Play" daca o am la versiunea din fabrica?

6 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Te conteze la internet si o sa iti apara ca este o actualizare de google play sau dai la actualizari aplicati

| 3dy a răspuns:

Te conectezi la net si o se se actualizeze singur.Mie asa mi sa actualizat

| taniadăă a răspuns:

Daca nu ești conectat la internet mereu (wifi) nu ti se pot actualiza aplicațiile. daca in momentul când o aplicație se actualizează nu ești conectat la internet nu o sa se actualizeze. daca nu o ai actualizata si e prea târziu intra pe magazin play si scrie la search magazin play. apoi da clic pe actualizare. sper ca te-am ajutat. Funda? Please?

| Juganaru_Victoria_1961 a răspuns:

Nu îmi pot actualiza aplicația,, Magazin Play"dacă o am la versiunea din fabrică?

| Talpeanu_Cornel_1951 a răspuns:

Cum o instalez

| Titica_Cretu_1987 a răspuns:

Mersi