| Cataclismo96 a întrebat:

Cum imi pun bluetooth pe calculator ca sa transfer fisere sau melodii de pe calculator pe telefon. funda

5 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Cu un StickBluetooth. :D cel putin, eu asa am facut:)
http://www.price.ro/......_64238.htm

| Puffulets a răspuns:

NU iti trebuie bluethooth pe pclaughing (nici nu am auzit de asa ceva). Poti transfera fisiere prin cablu de date USB:d

| andrei996 a răspuns:

Te duci frumos la magazin cumper un stick cu bluetooth, il bagi in spate la calculator activezi blutoothul la tel si transferi de pe calc pe telefon sau inver.
daca nu ai stick poti folosi un USB.

| Cataclismo96 explică (pentru andrei996):

Pai am usb dar cand imi pun meodi pe card nu imi apar pe telefon oare nu le pun cu mtrebuie? spuneti-mi cu ar trebui sa procedez! funda

| Ridman01 a răspuns:

Pai ca sa ai bluetooth pe calculator trebuie sa ai un stic cu bluetooth, asa am si eu, funda?happy