| Iyulia3712 a întrebat:

Cum îmi pun ca ton de apel o melodie din "Muzica" pe un Nokia lumia 630? Cel care ma lămurește si îmi explică pas cu pas primeste funda!

5 răspunsuri:
| TeeaCup a răspuns:

Deci :
1. Cauta in Store aplicatia Ringtone Maker
2. Alegi ce melodie vrei tu, si poti sa o lasi asa cum e sau sa o tai, cum vrei tu.
3. Save si gata.

| Lenuta_Nan_1997 a răspuns:

1 intri la setarile telefonului.
2. Cauti soneri
3. Dai pe rand la muzica ti.o alegi
4 dai salvare

| Iyulia3712 explică (pentru Lenuta_Nan_1997):

Crezi ca nu am încercat asta? Doar ca atunci cand intru in sonerii nu îmi apar decât cele din telefon iar când încet sa dau o optiune direct de la melodia pe care vreau sa o setez, nu are niciuna. As prefera răspunsuri de la cineva care are acelasi telefon si stie. Mulțumesc oricum pentru răspuns.

| minecrafttiana a răspuns:

Sincer nu stiu.Imi pare rau. Poti sa imi raspunzi si mie la o intrebare?