| pastru009 a întrebat:

Cum imi reincarc cartela Indygen? Mai am 30 de zile la dispozitie.Prin telefon reincarcare! Nu prin cardul de la banca.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu cartela de la Vodafone sau contactorii Indygen. Uite: https://www.indygen.ro/ce-si-cum/cum-folosesc-indygen/

| pastru009 explică (pentru Salontanul):

Problema: Acolo zice sa sun! Si nu le am numarul! Eu scriu: *300* dar nu am cum sa scriu si cod secret ca doar nu exista apeluri cu litere! Numai cu cifre.Si am telefon Allview P5 Mini daca conteaza tastele si ma gandeam ca trebuie sa stii. big grin