| Nova21 a întrebat:

Cum imi schimb Androidul la Samsung Galaxy S2 Plus?
Am Android 4.2.2 si vreau sa il fac 4.4.2
Am dat la actualizari softwer si a zis ca au fost actualizate cele mai recente update-uri...

5 răspunsuri:
| QweRty777 a răspuns:

Se poate baga Uite un video dar nu zice site de unde putem downloada androidul http://www.youtube.com/watch?v=R_ixsyl-_7Q

| Nova21 explică:

Daca merg la Orange Shop(de acolo l-am luat pe tel.) mi-l pot face ei?

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Nu merge numai la telefoanele noi

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns (pentru Vlad_Bogdan_1996):

S 2 plus a aparut la inceputul lui 2013 deci nu cred ca merge la updatat la 4.4.2

| Nova21 explică (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Hai'da nu ma inebuni.
Am vazut si Samsung Galaxy S cu android 4.4.2 si nu merge pe S2 +?
Ma lasi ba.