| PlusZero a întrebat:

Cum incarc cartela cu internet?

Mi-am cumparat o cartela de 6Euro credit Telekom. Cum o incarc cu internet? Pas cu pas daca va rog. Doar internet vreau. Multumesc + funda

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu imi incarc lunar cu 5 euro si dau mesaj la 123 cu textul N5 ca sa imi activez optiunea aia in care imi da cativa GB de net, DAAAR apoi imi spune ca daca vreau net nelimitat sa dau mesaj la 888. Asa te sfatuiesc si pe tine sa faci, mai intai mesaj la 123 si apoi la 888 si iti da net nelimitat care chiar e nelimitat. Cel putin eu il folosesc foarte mult si merge si perfect, nu am avut probleme pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la servicii clienti 1234 parca, sau *100# ->selectezi optiuni cartela telekom si optiuni de internet.