| anonim_4396 a întrebat:

Cum inchid aplicatiile la Samsung Galaxy Grand neo plus? Cand tin apasat pe butonul home imi apare google. Eu vreau ca la celelate telefoane sa tin apasat pe butonul ala din mijloc si sa inchid filele alea, asa se mai inchid aplicatiile? Nu vreau sa inchid pe fiecare in parte...

1 răspuns:
| Kisses a răspuns:

De pe butonul cu touch din partea stângă, cel care se aprinde după ce ai apăsat pe el, sa apeși atunci când ești pe ecran, nu în fișiere sau meniu ca Îți apare altceva. Funda?