| TheBoY a întrebat:

Cum instalez alt android pe Samsung galaxy s2, momentan am android 4.1.2 jelly bean.

Cum este mai usor?
Urgentt

Răspuns Câştigător
| Core_Ale_1990 a răspuns:

Alt android in afara de jelly bean nu exista, telefonul tau nu o sa mai primeasca update-uri de la 4.1.2 in sus. IN SCHIMB daca vrei sa te joci cu telefonul tau, intra pe http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2 si arunca un ochi, ai tot ce iti trebuie acolo.

1 răspuns:
| AlexBoy88 a răspuns:

Nu este recomandat sa schimbi androidul doar daca iti apar noi actualizari de software de la Samsung.