| anonim_4396 a întrebat:

Cum mut poze sau muzica din telefon pe card? la Samsung galaxy s3 mini

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Instaleaza astro file manager, sau alt manager de fisiere, si e simplu. Astro e chiar si in romana...

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca vrei sa muti pozele sau muzica dintr-un folder in altul te duci in,, fisierele mele'', dupa aia cauti folderul,, DCIM'', intri in el, intri in folderul,, Camera'' si acolo ai pozele pe care le-ai facut.Ca sa le muti,apesi pe butonul din stanga jos a ecranului si o sa iti apara optiunea,,Mutare'',apesi pe ea si dai,,selectare toate'',dupa care in dreapta sus a ecranului apesi pe butonul,,mutare'' dupa care le muti unde vrei tu, si cand ai ajuns in folderul in care vrei sa le muti dai pe,, Mutare aici'' sau,, Lipire'', depinde de cum scrie la tine. Funda?