| Cosmin_Teaca_1998 a întrebat:

Cum muti o aplicatie de pe telefon pe cardul SD la Samsung Galaxy Young (GT-S6310)? Am incercat sa intru in manager de aplicatii si sa dau pe aplicatie, dar nu imi apare optiunea de a muta pe cardul SD si am incercat toate aplicatiile de mutat pe cardul SD, dar tot nu merge, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| LDEGM2100 a răspuns:

Am acelasi telefon ca al tau! nu poti sa le muti pe card decat daca rootezi telefonul (daca il rootezi mi se pare ca pierzi si garantia)

| Cosmin_Teaca_1998 explică (pentru LDEGM2100):

Nu stii cum il rootez?

| LDEGM2100 a răspuns (pentru Cosmin_Teaca_1998):

Daca stii un pic de engleza scrie pe gogu : "how to root Samsung s6310"
eu am gasit ceva pooate te ajuta http://www.theandroidos.com/......0gt-s6312/

| Cosmin_Teaca_1998 explică (pentru LDEGM2100):

Mersi mult.