| ValiMetin2uk a întrebat:

Cum opresc netu wi fi wireless de pe telefonul mobil va rooog pana nu mor de nervi

5 răspunsuri:
| tudor417 a răspuns:

Mergi la setarile telefonului si vei gasi "WI-FI" Apesi pe el.O data ajuns, vei gasi desactivare. Daca ai Windows Phone, la fel doar ca la Wi-FI ai o bara care trebuie sa o atingi)

| TheLovelyGhost a răspuns:

Incearca in setari sau configurari si vezi unde scrie wireless si dai off... trebuia sa specifici ce tel ai

| Rebeca21121 a răspuns:

Ce telefon mobil ai? Incearca in setari la conectivitate

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai android pe ecranul telefonului dai cu degetul pe ecran de la partea superioara in jos si in meniul ce se deschide la partea de sus dai un click pe semnul wifi si o sa se dezactiveze. bafta.

| ValiMetin2uk explică:

Scz ma refeream cum il opresc ruteru de pe telefon ca sa nu mai mearga ruteru wireless