| anonim_4396 a întrebat:

Cum pornesc lanterna la Orange Hiro?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a putea folosi acest telefon pe post de lanterna, iti recomand sa descarci o aplicatie de tip "Flashlight". Va trebui sa accesezi din meniul telefonului magazinul Play, sa cauti o astfel de aplicatie si sa o descarci.
Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Te referi la ledul camerei.

intra in camera foto si cauta semnul de setare pentru blitz. e fie un fulger fie un ochi cu fulger sau ceva de genu.

daca nu merge in modul foto treci pe modul video al camerei si acolo o sa stea deschis permanent

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Daca ai nevoie de lanterna cauta widgetul pentru lumina de ajutor. sau daca nu descarca, recomand Tiny Flashlight