| KlaudiuRad a întrebat:

Cum pot accesa site-ul messenger.com pe android? Am găsit o aplicație, un wrapper de site Facebook care ma lasă să intru pe site-ul messenger, dar când încerc sa scriu un mesaj,după ce apăs o tasta, vîmi dispare tastatura de pe ecran și nu pot scrie nimic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Trebuie sa folosesti aplicatia Market Enabler, insa smartphone-ul trebuie root-at.

| KlaudiuRad explică:

Pot sa instalez aplicația messenger, dar eu vreau sa folosesc messenger de pe site asa cum fac pe calculator, pentru că aplicația messenger îmi golește toată bateria.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KlaudiuRad):

Klaudiu,intra pe videotutoriale.ro si in casuta de cautare scrie "messenger android".Iti explica ceea ce trebuie sa faci printr.un tutorial in romana.