| alexandra7 a întrebat:

Cum pot afla codul de siguranta la Nokia n1208, am uitat si acum nu mai pot debloca telefonul dar nici nu pot sa resetez cu codurile Nokia! Ce e de facut, urgent am nevoie de raspuns

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Urmeaza pasii...*+3+apeleaza+butonul de oprire inainte sa se reseteza iti va cere un cod de deblocare codul de baza e 12345 daca nu merge incearca varianta asta *#7370# in modul de standby adica cand e blocat ecranul la fel iti va cere un cod de resetare scrie 12345 succes