| ZaharescuCostin a întrebat:

Cum pot afla numarul de telefon al unei fete daca ii stiu Facebook-ul? Unde il gasesc? Ii stiu Fb, Insta, Tellonym, si adresa de hotmail si gmail probabil. Multumesc frumos si funda.

22 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar pe Facebook il poate afisa. Daca nu e public, atunci nu iti ramane decat sa il ceri de la ea, ori de la cunoscuti.

Răspuns utilizator avertizat
| Reghqen a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Nu, iar aici pe TPU suntem contra la folosirea hackurilor.

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Nu cred.

| PainTech a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

"Nu am cum sa hack-uiesc Facebook?"

Daca as primi un leu de fiecare data cand am vazut fraza asta pe TPU as fi milionar.

Facebook e companie serioasa care investeste miliarde de dolari pe securitate. Daca pui intrebarea asta pe TPU in mod sigur nu reusesti sa spargi nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești bine intenționat, e foarte simplu: te duci la ea și îi ceri numărul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Atunci nu văd la ce ți-ar folosi numărul ei.
Să presupunem că l-ai avea și că l-ai folosi o dată.
Și?
Te poate pune pe lista neagră în maxim 2 secunde.

| Reghqen a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Îmi pare rău dar sunt șanse mari ca fata nu este înteresată la tine, treci peste și încearcă cu alta până dai de una potrivită pentru tine, dacă nu vorbește cu ea prin messenger, Instagram poate greșesc eu și e mai timidă, asta aflii doar vorbind cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Reghqen a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Aa, e antipatică cu străinii ă?
Pai ea ce este?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Chiar nu înțeleg de ce îți bați capul cu cineva care nu te vrea.
Așa procedează doar căpușele, lipitorile sau scaieții.
Ce-i cu tine?
Există fete cu milioanele (doar în România). La ce-ți folosește o persoană care nu te vrea? Ce ai de câștigat?

| Reghqen a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Ascultă-mă pe mine, mai bine nu ii mai scrii și încerci să o uiți fiindcă nu este genul tău de persoană, nu te vrea, dacă te voia îți dădea numărul direct, fără vrăjeli, alea. Dacă îți place așa mult vorbește cu ea, fa tot posibilul să aibă interes față de tine, află ce ii place să facă, fă-o să râdă. Chiar dacă ceea ce o să obții este o refuzare prelungită, nu-ți pierde timpul cu ea, deoarece tare mi-e ca este genul ăla de persoană fițoasă, care se uită numai la bani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Reghqen):

„... tare mi-e ca este genul ăla de persoană fițoasă, care se uită numai la bani"

Vai, Inimă de Leu, dar ce repede ai tras concluzia! Ești... bulversant!
Cei de la FBI sunt mici copii pe lângă tine happy

Deci, dacă tipa nu i-a dat numărul, înseamnă că-i fițoasă și se uită doar la bani? Câți ani ai?

| Reghqen a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la ce vrei să se uite? laughing
Împlinesc 20 în august, n-am spus ca dacă dacă tipa nu i-a dat numărul este pentru ca aceea tipă se uită la bani, ca e fițoasă, dar pur și simplu e clar ca nu este interesată, iar majoritatea fetelor din ziua de azi se uită la frumusețe, la bani, dacă ai audi, sunt profitătoare în general. Nu toate dar majoritatea sunt așa, rar mai găsești fete care se uită la caracter, la suflet, care vor relații cu adevărat, acum majoritatea sunt pe interes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Reghqen):

Tu vorbești serios?
Sau glumești?
Le judeci pe toate fetele din România așa, la grămadă?

Răspuns utilizator avertizat
| Reghqen a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pe toate, pe acelea care sunt așa, ce te surprinzi așa?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Lasă că-ți trece happy
Cine n-are ochi albaștri iubește și căprui.