| Profetu a întrebat:

Cum pot afla sau bloca un nr necunoscut care tot ma suna? Primesc cate 50 de apeluri pe zi... Om fara viata.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu poti face nimic. Nu-l mai baga in seama.

| DaniTDCI a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa mergi la politie si sa faci o plangere, serios laughing, politia descopera persoana imediat, sau schimba-ti cartela si nu da nr tau de tel. la toti

| Nicu999 a răspuns:

Poti sata telefonul sa respinga acel numar

| MagicUnicorn338 a răspuns:

Il poti afla la politie dar e mai bine sa il blochezi. Poti bloca toate numerele necunoscute cu aplicatia Block person sau ceva gen... sa cauti pe magazin play happy.
Funda? big grin

| Profetu explică (pentru MagicUnicorn338):

Nu pot sa iti dau funda... Dar multumesc pentru raspuns big grin