| Criss_1252 a întrebat:

Cum pot bloca doua numere sa nu ma mai poate suna?
Unul este de cosmote unul de Vodafone... eu sunt pe abonament la Vodafone.
Funda

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca ai telefon android, mergi la lista de apeluri, apasa lung pe apelul respectiv si adauga-l in lista de reject (sau ignore).

Si atat. Fara alte aplicatii.

| Peter920 a răspuns:

Salut,depinde ce sistem de operare ai. Daca ai Nokia lumia, intri in setari si acolo vei gasi filtru apel+sms faci click pe el si urmezi pasii.Pe android descarca aplicatia de aici: https://play.google.com/......ps/details

| Criss_1252 explică:

Faza e ca e tin cartela intr-un Nokia 206 laughing) deci. astept :3