| Ibrahimovic a întrebat:

Cum pot conecta telefonul la laptop, astfel incat sa pot folosi internetul de pe telefon pe laptop? De ce anume am nevoie? Cablu de date, programe? Care? E vorba de un telefon Samsung!

Răspuns Câştigător
| Olaru_Catalin_1998 a răspuns:

Daca are android intra in setari~wireless si retele si cauta tethering si hotspot portabil activezi conexiunea de date si apoi activezi hotspot-ul si cauti semnal wifi la laptop
Daca nu are android cum a zis Sofer

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti in Orange, iti cumeri un stick Orange, bagi sim-ul de la telefon in stick, stickul in usb si apoiinstalezi stickul. Dar atentie ca programele din laptop care sunt setate sa updateze sau windowsul setat sa updateze consuma din mb.