| Mariuss32 a întrebat:

Cum pot copia/muta contactele din telefon în cartela SIM? Am Nokia Lumia 625.

3 răspunsuri:
| Mariuss32 explică:

Eu vreau să le copiez din telefon în cartelă. Nu știe nimeni?!

| Intebarisiraspunsuri a răspuns:

Eu am fost la oramge si le-au copiat ei, nu este foarte scump, undeva vreo 10 lei

| AndreutzaDlk a răspuns:

Cred ca mai bine când creai contactele le salvai pe SIM caci acum o sa iti pierzi timpul cu chestia asta, asa am si eu telefonul dar toate contactele au fost create de mine direct pe sim...incearca sa gasesti prin setări câteva optiuni cub privire la acest fapt... Sper ca răspunsul meu care nu a fost prea clar este de folos pentru tine caci altceva mai bun nu stiu! happy