| Popafilip a întrebat:

Cum pot debloca un iphone blocat icloud? Este clean, ce program sau metoda imi recomandati?
Dau funda

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu esti tu proietarul poti sa il arunci. nu prea ai ce face cu un iphone furat

| doctorandus a răspuns:

Ideea e ca daca nu l-ai blocat tu sau nu esti tu proprietarul, poti doar sa-l vinzi pentru piese de schimb.

| Wr3nch a răspuns:

Daca cel care la vandut nu a scos contul inainte (dureaza maxim 5 minute) nu e clean deloc. Un iphone devine blocat doar cand cineva activeaza find my iPhone, si e cam clar ca ''a fost gasit pe jos'' laughing

| danbnz a răspuns:

Metoda sigura: "nu mai cumparati telefoane furate"!

| GPA a răspuns:

Contactezi fostul proprietar și-l rogi să-l deblocheze de pe cloud sau contactezi Apple :

România

| Isa1234 a răspuns:

Il poti debloca...cu ajutorul unei persoane care se ocupa, GSM de ex... Dar costa foarte mult