| McLaren_Slr_1993 a întrebat:

Cum pot deta soneria de mesaj sa sunr numai o data la Samsung gt-s 3350?

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna, probabil te referi la faptul ca te tot streseaza pana il bagi in seama. Intra in meniu, la setari, sunete sau alerte, am avut Samsung mai de mult si nu mai stiu sigur, si gasesti acolo ceva de genul sunet alerta mesaj setezi melodia si undeva acolo gasesti suna doar odata sau suna din x in x min. Sper ca te-am ajutat. :-d