| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot downloada de pe google play aplicatiile pe pc si dupa aia sa le pun cu cardul pe tel dau vot+funda

2 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

straight face De ce ai face asta si nu ti le-ai lua direct de pe telefon? nu cred ca e posibil sa faci asta mai ales cu google play poate decat sa iti gasesti aplicatiile in alt fel pe net dar oricum nu cred ca o sa ti se potriveasca pe telefon

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu le descarci direct din telefon? Este mult mai simplu.Mai ales daca ai wi-fi la telefon.Nu consumi din mb pe care ii ai.