| alexsaxx2323 a întrebat:

Cum pot face mai multe lucruri pe iphone?
De ex cand sunt pe whatsapp nu pot sa fac altceva in acelasi timp deoarece se inchide camera si etc.

Răspuns Câştigător
| TheCaliptus35 a răspuns:

Daca te referi la acel "multitasking",ei bine, functiile telefonului sunt limitate si de soft. Daca, din fabrica, telefonul nu a venit cu un IOS capabil de multitasking(asa cum e la Samsung, telefoanele de peste 1400 lei si putin mai noi, diferenta facand-o doar sistemul de operare), asta e, practic si tu esti limitat la a folosi doar o aplicatie odata.
Ganduri bune!

| alexsaxx2323 explică (pentru TheCaliptus35):

Gen Mai multe lucruri pe ecran
Cu Samsung puteam face orice deodata
Iphone e mort
Una si buna

| TheCaliptus35 a răspuns (pentru alexsaxx2323):

Aici este vina optimizarilor si a softului.