| sebipopescu1 a întrebat:

Cum pot folosi blitul pe post de lanterna la Nokia N8? Am facut o data asta dar nu imi aduc aminte cum

4 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Mai bine descarca o aplicatie
E mai usor.

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Din setari apare undeva sa dai on light..sau descarci o aplicatie si gata.

| Liquor a răspuns:

Eu am Nokia lumia 800, e cam la fel, deschide camera video si seteaza sa filmezi cu blitzul pornit, si aia e toata smecheria, cel putin, eu asa fac, cand am nevoie de lanterna :*. sper ca te-am ajutat

| sebipopescu1 explică (pentru Liquor):

Pai asta e ideea ca nu stiu de unde sa pornesc blitul cand filmez. adica atunci cand fac poza imi apare, dar cand filmez nu, am doar mod de noapte sau lumina slaba dar nu imi aprinde blitul in niciunul