| ChildrenOfBodom a întrebat:

Cum pot iesi din recovery mode pe andoid? Am vrut sa il root-ez si i-am bagat ceva cu ODIN iar acum nu mai iese din recovery mode orice as apasa sad

3 răspunsuri:
| AlessinoDeeJay a răspuns:

Da-i reebot System și va reporni singur sau turn off și după îl vei porni tu. Dacă tot în recovery mode intra înseamnă că ai șters sistemul de operare. Nu e o problemă. Dai un search pe google și descarca sistemul de operare stick al telefonului după care ii dai o instalare cu Odin.

| ChildrenOfBodom explică (pentru AlessinoDeeJay):

Am dat si reboot system si tot in recovery imi intra, si cum pot baga sistemul de operare cu odin? pentru ca atunci cand deschid odin nu imi apare nimic chiar daca conectez cablul usb

| AlessinoDeeJay a răspuns:

Sistemul de operare stock****