| Girly97 a întrebat:

Cum pot incarca wireless un Samsung Galaxy A02s?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin efectul inventat de Tesla sau de Benjamin Franklin.

| relian a răspuns:

Daca telefonul este capabil sa se incarce wireless,cumperi un incarcator genul asta si aia e tot.
Dar sincer eu nu vad chestia asta folositoare laughing asta pentru ca telefonul trebuie pus pe incarcator,deci ca pun telefonul pe incarcator,sau ca bag un cablu in telefon tot dracu ala este,ca urmare nu vad la ce sa mai dau bani pentru ce? Pt ceva care face exact acelasi lucru,ba depinde si de incarcator,unele nu-s asa de bune,ma refer cele wireless,pe cand ala ce sta in priza este sfant,deci sa dau bani in plus sa ce, sa fac exact aceiasi operatiune?
Bani irositi, chestia asta este un moft care va fi uitat peste cativa ani.
Incarcarea wireless ar fi buna, daca doara ai apasa o comanda in telefon si el incepe sa se incarce, asta in orice parte a casei sau orice loc din oras etc.
Dar asa ceva cam greu, vise laughing

| Frank51 a răspuns:

Nu are încărcare wireless.

| RobertMoon a răspuns:

Nu poți. Și îți zic fără să mă uit la specificații de ce. Telefoanele care se incarca așa au spatele învelit în sticlă care conduce undele wireless spre baterie. Al tau e de plastic, deci nu merge.

| Legion7X a răspuns:

Bagă-l la încarcat normal. Nu văd cine știe ce funcția asta. Te satisface pe tine că se încarcă wireless.